Noter Onaylı çeviri
e-tercumeburosu.Com olarak Ankara merkez ofisimizden tüm Türkiye’ye noter onaylamaı gerektiren Vekaletnameler, Mahkeme Evrakları, diploma ve bilimsel nitelikli aşama benzer biçimde dosyalar için noter tasdikli tercüme hizmeti vermekteyiz. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman ve noter yemin zaptı bulunan tercümanlarımız tarafından çeviri edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonrasında noter onayı (gerekli ise apostil de) yapılarak tarafınıza ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Noter onaylı çeviriler hakkında daha fazla informasyon almak için bizlere 0312 419-95-61 no.Lu telefondan ulaşabilirsiniz.
Teknik çeviri
Daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik gibi alanlarda yer edinen Kullanım, Bakım ve onarım Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmektedir. Teknik tercümede esas olan çevrilecek mevzu alanı hakkında data sahibi olmak, bu alanda sözcük, fikir ve yöntem düzeyinde araştırma yapmayı sağlayacak kaynak ve terimler dizgesi birikimine erişebilmektir.
Bilimsel niteliği olan çeviri
akademik çeviri çoğu zaman bilimsel niteliği olan araştırmalarda ve yüksek lisans/doktora tezlerinde ihtiyaç duyulan çeviri hizmetidir. Tercüme büromuz uzun yıllar boyunca süren çalışmalarınızın ne denli öneme haiz bulunduğunun bilincindedir. Bundan dolayı, çalışmalarınızı hazırlarken göstermiş olduğunuz emeğe saygı duymakta ve de gerçekleştirmekte olduğumuz çevirilere de en az sizin kadar özen göstermekteyiz.
Medikal ve Tıbbi çeviri
Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon çevirileridir. Ecza ürünleri, tıbbi ve medikal cihazlar, bitkisel ve organik ürünlere ilişkin biçimül, şema, kullanım kılavuzu yahut içerik metin ve dökümanları bu kapsamda çeviri edilmektedir. Bünyemizdeki deneyimli tercümanlarımız yardımıyla çevirinin tüm aşamalarında kusursuz hizmet anlayışını görev edinmiş bulunmaktayız.
Türkiye’nin en geniş dil portfoyüne haiz e-tercumeburosu.Com ile, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Ermenice, Estonca, Farsça, Flemenkçe, Fince, Fransızca, Gürcüce, Hintçe, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kırgızca, Korece, Kürtçe, Latince, Lehçe, Letonyaca, Litvanyaca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Moğolca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sanskritçe, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkmence, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca ve tüm öteki dillerde doğru, kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri almanız mümkün…
Kaynaky
Online Çeviri

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir