Sentez Termal Kamera Şirketi ile 1997 yılında çalışma hayatına başlamış olan şirketimiz , öncelikle Termal Kamera , kırılgan laboratuvar terazileri ve nem atama cihazları konusunda alanında lider olan FLIR , AND ve benzeri firmalar ile yola çıkmış ve süre içerisinde bu markaları Türkiye’de başarı ile temsil ederek birçok kuruluş ve kuruma kazandırmıştır.

1997 yılından başlayarak her yıl artan bir grafikle satış sayılarını yukarılara taşımıştır. Bunun doğal sonucu olarak sentez Mühendislik adı daha fazla duyulmaya başlanmıştır.

2000 yılında Termal Kameraların pazarda daha fazla kullanılmaya başlaması ile Elektrik – Mekanik – İzolasyon alanlarında ölçüm hizmeti veren sentez IR Servis bölümü faaliyete geçmiştir.

Gelişen teknoloji ve artan uygulama alanlarına paralel olarak El tipi termal kameraların yanı sıra otomasyon , ar-ge , tıp , veterinerlik , bilimsel çalışmalar , gaz kaçakları , NDT ( tahribatsız muayene yöntemleri) ve daha bir oldukça alanda kullanılmak üzere yeni modeller üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Bu gelişmeler sonucunda 2008 yılında birleşip Termal Görüntüleme Şirketi kurulmuş ve diğer şirketler ile birlikte grup şirketleri oluşturulmuştur.

Termal Kameralar

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir