Çeyrek yüzyıl içerisinde kazanmış olduğumuz engin bilgi ve tecrübemiz ile müşterilerimizin güvenliği konusunda en faal çözümleri ürettik. Ufak bir Büro ile başlayan şirketimizin büyüme konusundaki stratejisi müşterilerimizin ihtiyaçları ile Ahenk içerisinde taktiksel çözümlerimiz ile büyük bir Endüstri olma istikametinde hızla ilerlemektedir. Rasyonel Group Teknoloji ve Emniyet Sistemleri Ltd. Şti şimdi ise 800 m2 kapalı alana sahip olan plazamızda, Dünyada Emniyet ve İletişim sektöründe yüksek teknoloji içeren, katma değeri yüksek Mahsul ve hizmetleri, ülkenin önde gelen Hususi ve halk kurumlarına sağlamak emeli ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal Çözümler
Rasyonel Group olarak Emniyet sistemleri sektöründe kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına göre yüksek güvenlikli sistemlerimiz ile taktiksel analiz eder üretmekteyiz .

Konut Çözümleri
Hayat alanlarında can ve mal güvenliğini en faal şekilde korumaya katkı sağlayacak profesyonel ve yüksek güvenlikli analiz eder sunuyoruz.

Endüstriyel ve Altyapı Çözümleri
Emniyet Sistemleri konularında birikmiş bilgi birikimimiz ve mühendislik faaliyetlerimiz ile en faal altyapıyı kurup, bu hizmetin devamlılığını sağlamak yerine satış ertesi teknik servis faaliyetlerini TSE’nin belirlediği kalitede eksiksiz ve vaktinde yerine getiriyoruz.

İşyeri ve Ofis Çözümleri
Çalışma alanlarında ihtiyaca göre doğru keşif ile Müsait Emniyet sistemi ihtiyacını belirliyor ve bu sayede yüksek güvenlikli analiz eder sağlıyoruz.

CCTV Kamera Güvenlik Sistemleri
Road Blocker
Mantar Bariyer
Portable (Taşınabilir) Road Blocker
Kayar Kapı ve Kollu Bariyerler
Araç Altı Görüntüleme ve Plaka Tanıma Sistemleri
Alarm Sistemleri

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir