Odtülüler Temel Lisesi ve Odtülüler Dershanesi olarak biz öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. . Öğrencilerimize evdeki ders çalışma odasında, nasıl ders çalışması icap ettiğini öğreterek, öğrencinin yıl süresince maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz. Değişen ve gelişen teknoloji çağında, gözlemlerimize ve tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de icra ettiğimız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi problemler yaşadığını görmüş olduk. Bizler kurum olarak, bu sorunların giderilmesindeki çözüm ortağıyız.

Öğrencilerimizin düzenli ders çalışma alışkanlığı yok yada ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise yaz kampında 3-5 kişilik düzey grubu oluşturuyoruz. Bu seviye grubunda Döngülü şekilde mevzu ifadeı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması ihtiyaç duyulan çalışmaları yanımızda yapmış oldurarak eve, çalışma bırakmıyoruz.
Peki öğrencinin evde yapacağı çalışmaları yanımızda yapmış oldurmış olmamız öğrenciye neler kazanmıştırrır ?
· Öğrenci Evde yapamadığı, takıldığı soruda teknik destek alamazsa o gün o soru öğrenciye iş yapmış oldurmayabilir. Hepimiz bu problemi, öğrenciye konu anlatımı yaptıktan sonrasında öğrenciyi eve yollamadan evde yapacağı çalışmaları (testleri ödevleri) yanımızda yapmış oldurarak ilerlemesinde kesintisizlik oluşturuyoruz. · Eğitim süresi boyunca öğrenmeyi ve çalışmayı yani verimli ders çalışma alışkanlığını oluşturuyoruz.

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir