Malta Dil Okulları

Akdeniz’in ortasında yer alan Malta adası, Türkiye’den 3 saat uçuşla kolayca ulaşılabilir.

İngilizce, Malta’nın resmi dillerinden biridir ve iki dilli nüfus İngilizce ve Malta’yı kullandığından, öğrenciler hem içeride hem de okulun dışında İngilizce öğrenerek toplam pratik yararlanmaktadır. Malta’daki resmi diller Maltaca ve İngilizce’dir. Hemen hemen tüm Maltalılar İngilizce konuşur ve İtalyanca anlar.

Malta, kışın bile deniz sıcak olduğu için su sporları meraklılarını cezbetmektedir. Tüplü dalış, su kayağı, yüzme, yelken, rüzgâr sörfü ve su otobüsü için ideal bir yerdir. Golf, tenis ve binicilik gibi diğer spor tesisleri adada bulunmaktadır.

Adanın kültür, sanat, tarih ve mimari açısından zengindir. Malta, birçoğu UNESCO tarafından Dünya Miras Alanları olarak kabul edilmiştir. Yaz aylarında, özellikle adanın her yerinde şenlik havası vardır. Malta, Akdeniz bölgesindeki en güvenli ülkedir. Suç oranı Avrupa’daki en düşük oranlardan biridir.

Malta mutfağı genellikle Akdeniz’dir ve tariflerin çoğunda balık bulunur. Yemekler, sebze ve makarna çeşitleri eşliğinde servis yapılır. Malta ve Gozo’da uluslararası standartlara uygun 150’den fazla otel var

Müzeler

Başta olmak üzere birçok müze var:

Valletta: Aziz John Katedrali Müzesi, Silah Savaş Müzesi, Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi, Ulusal Arkeoloji Müzesi

Rabat: Roma Villa, Aziz Agatha’nın Yeraltı Mezarları, Aziz Paul’un Yeraltı Mezarları

Mdina: Mdina Katedrali Müzesi, Tabiat Tarihi Müzesi

Vittoriosa / Gozo: İnatçı Müzeler, Folklor Müzesi, Katedral Müzesi, Gozo Arkeoloji Müzesi

Malta Dil Okulları İngilizce Kursları

Yetişkin İngilizcesi Kursları

Malta’da Yetişkinler için İngilizce kursları günümüz koşullarında geniş kapsamlı, modern İngilizce ve akıcılık konularında iyi bir temel sağlamayı tasarlar. Dersler dilbilgisi yapısı, telaffuz, kelime bilgisi ve iletişim becerileri üzerine kuruludur.

Gençler için İngilizce Kursları

Malta’daki gençler için İngilizce kursları özel olarak tasarlanmıştır. Okuma ve Yazma, Dinleme ve Konuşma dört dil becerisi üzerine çalışan ve Rol oynama, problem çözme, genel tartışma ve grup çalışması yoluyla etkileşime odaklanılır.

İş İngilizcesi Kursları

Malta’da İş İngilizcesi Kursları İş dünyasında etkili iletişim kurmak için mükemmel bir derstir. Uluslararası iş dünyası ile ilgili sunumlar, toplantılar ve müzakereler gibi dil becerilerini öğretilir.

Sınava Hazırlık Kursları

Malta’daki Sınavlar için İngilizce Hazırlık Programları Uluslararası alanda tanınmış bir nitelik kazanmak isteyen öğrenciler ECS ile Sınav Hazırlama Kursuna girebilirler

Özel İngilizce Kursları

Malta’da Özel İngilizce Kursları Sınıftaki öğrenci sayısının azlığı, aynı zaman zarfında yeteneklerinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

50+ İngilizce Kursları

Malta’da 50 yaş üstü yetişkinler için İngilizce kursları 50+ İngilizce kurslarımız her seviyede sunulmaktadır.

Malta Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

Oteller

3, 4, 5 Yıldızlı Oteller

Ev Sahibi Aileler

Bir Malta ailesiyle kalın, günlük rutinlerini, değerlerini ve geleneklerini paylaşırken onlarla bütünleşip İngilizce pratiğini uygulayabilirsiniz.

Self-Catering Daireler

Bağımsız tip veya kendi başına olmayı sevenler için ideal bir çözümdür.

Öğrenci Yurtları

Malta’da İngilizce öğrenirken en ekonomik konaklama öğrenci yurdudur.

 

Kaynak:Malta Dil Okulu

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir