FIRAT TERCÜME, sektöründe 39 yılı aşkın deneyimle geçen varlığı ile sizlere her alanda ve her dilde kaliteli ve ilk elden çeviri hizmeti veren yeminli bir çeviri kuruluşudur.

FIRAT TERCÜME, sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış profesyonel tercümanları bir araya getirerek kaliteli hizmet, zamanında teslim ve itimat anlayışı üzerine kurulmuş, tüm dünya dillerinde ilk elden çeviri hizmeti veren yeminli bir tercüme bürosudur.

Bir tercüme bürosu için en önemli yaklaşım güvenilirlik ve saygınlık olduğundan, gayemiz alan kişi güvenini kazanarak, prensipli, titizlikle bu alanda en iyi ve en ideal şirket olmaktır.
FIRAT TERCÜME, tercüme sektöründe kullanılan yaygın üslubun aksine, kendisine yüklenilen işleri aracılık yaparak değil, yıllara yayılmış mesleki deneyimi ile yetiştirdiği tercümanlara ilk elden yaptırmayı prensip edinen ve dil bilen profesyonel bir tercüman kadrosu ile çalışan bir tercüme müesseseudur.

Değerli site ziyaretçimiz, bunlar yer doldurmak için yazılan klişeler değil, FIRAT TERCÜME yi var eden çalışma prensipleridir…

FIRAT TERCÜME ile çalışın… Klişe olmadığını görün… Kaynak : Ankara Tercüme Bürosu

Tags:

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir