Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini piyasaya çıkardığı andan itibaren bir sonraki amiral gemisi için söylentileri gelmeye başladı. Galaxy Note 8’in çift kamera kurulumu ile geleceği ve 6.3 inç büyüklüğünde uçtan uca ekran özelliğine sahip olacağı iddia ediliyor.

Bununla birlikte, Note 8 hakikaten 6.3 inç ekrana sahipse ve Samsung’un şu anki amiral gemileri ile piyasaya sürülen 9:18.5 en-boy oranını muhafaza ediyorsa, Galaxy S8+’dan ayırt edecek çok şey olmayacak. Samsung, Note 8’i daha ilgi çekici yapmak için, özellikle de aletin Galaxy S amiral gemileri ile aynı türde Infinity Display ile beraber geleceği yönünde söylenti bulunmuş olduğunu düşünürsek, bir çok ilave özellik paketi ekleyebilir.

Özellikle son söylentilere göre Samsung, Ağustos ayı sonlarında yeni Galaxy Note’u piyasaya çıkarmayı planlıyor. Şirket, önemli rakibine karşı yarışta bir miktar avantaja haiz olmak için yeni iPhone 8’den önce Galaxy Note 8’i tanıtmış olacak.

çoğu zaman Samsung, yeni Note modellerini tüketici elektroniğiyle ilgili en büyük duyuru alanlarından önde gelen IFA’da tanıtıyor. Bu yıl, bu fuar 1 Eylül’de başlamış olacak ve bu nedenle cenup Koreli teknoloji devinin resmi olarak Galaxy Note 8’i bir ya da iki gün önce açıklaması ve tüketicilere IFA’da deneyim kazandırması umut ediliyor.

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir