Adaçark Öğrenci Yurtları Sakarya’da toplamda ortalama 500 öğrenciye yurt hizmeti vermektedir.

Yurtlarımız öğrencilerimiz için şehrin en uygun yerlerindedir. Adapazarı şehir merkezinde bulunan adam yurt binamız, Üniversite dolmuş durağına 200 metre mesafede, dolmuş gidiş ve geliş yoluna bir adım uzaklıktadır. Öğrencilerimizin Üniversiteye gidiş ve dönüşlerinde Dolmuş bulamama ve ayakta kalma şeklinde sıkıntıları, yurdumuzun dolmuş güzergazı üzerinde olması sebebiyle ortadan kalkmıştır. Adapazarı merkezde bulunan kız ve adam öğrenci yurtlarımız şehrimizin en güzel caddesi olan Çark Caddesine 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Adapazarı Yurtlarımız, öğrencilerimizin için en ideal yurt olma özelliğini kazanmıştır.

2,4 ve 6 Kişilik odalarımız ile öğrencilerimize en uygun bütçe ve ortamda kalma fırsatı bulunmaktadır. İç Mekanlarımız zemin sağlığına uygun ithal yer döşemeleri ile kaplıdır. Yurdumuz girişi, tüm katlar ve odaların zemini ithal halı kaplıdır.

Yurtlarımız ile ilgili daha çok bilgiyi üst menüde bulunan yurtlarım sekmesinden yurtları seçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yolculuklarınızda yurdumuzun şehir merkezin de olması, öğrencilerimiz şehirler arası yolculuklarında servis çalgılarına en yakın mesafe seçeneği sunmaktadır. Yurdumuz ulaşım mevzusunda şehrin en güzel yerinde bulunarak öğrencilerimize her türlü rahatlığı sağlamaktadır.

KURUMSAL

Adaçark Eğitim Kurumları 2006 yılında öğrencilerimize yurt hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. İlk Yurdumuz olan Adapazarı erkek öğrenci yurdunun ardından 2007 senesinde Adapazarı kız öğrenci yurdunu açıp, yurt sayımızı ikiye çıkartıp daha çok öğrencimize hizmet vermeye başladık.

2009 yılında Adapazarı merkez’de ikinci kız yurdu şubemizi açarak yurt sayımızı 3’e çıkarttık.

Kurumumuz yakın zamanda öteki yurt şubeleri ile bu alandaki başarısını arttırarak devam ettirecektir.

Adaçark olarak, Eğitim Hizmetlerimizin yanında, Catering, gıda ve Et Ürünleri, Mimarlık Hizmetleri alanında da faaliyetlerde bulunmaktadır.

Yenilikçi fikirleri ile Adaçark Eğitim Kurumları çalışmalarına hızla devam edecektir.

Sakarya Yurt

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir