360 Sanal Tur ile Alakalı bilmeniz gereken İlk konu Ziyaretçileriniz Mekanınıza Teşrif Etmeden Online Olarak HD Kalitede dolaştırma Olanağı Sağlarsınız. Diğer Adı 3d Gezinti Olarak Bilinir, Kişiler Maus ve Klavye Yordamıyla Mobil Telefon ve Masaüstü Bilgisayarlardan Oradaymış Hissi İle Gezinti Yapabilir.Açık ve Kapalı Alan Fark Etmez Sanal Tur Kameranın Çekim Alanına Giren Tüm Alanlarda Oluşturulabilir. 360 Virtual Tour İngilizce Tabiri ile hayatımıza Girmiş Son senelerın En İyi Fotoğraf Teknolojisidir. Ek olarak Mekanınızı Panaromik Fotoğraflayarak Tek Pozda Tüm Alanın Görüş Açısına Kavuşabilirsiniz.

Sanal Tur’un Avantajları nelerdir?
Satışlarınızı, rezervasyonlarını, tanıtım faaliyetlerinizi bu eşsiz ve çok güçlü pazarlama ve sunum sistemi sayesinde artırın…

Eski ve bitkin web sayfanıza yeni bir soluk getirin; teknolojik üstünlüğünüzle sektörde fark yaratın. Eğer web sayfanız yoksa da hiç kaygı etmeyin, SANAL TUR teknolojiyle size benzeri olmayan bir internet sayfası hazırlayalım.

Konuklarınız sizin tarifinize gerek kalmaksızın bütün tesistop_banner123 hakkında detaylı informasyon ile gelerek tanıtım sürecinizi hızlandırsınlar ve bir tanıtım zinciri şeklinde bu uygulamayı çevrelerine de tanıtsınlar.

Tesisinizi internet ortamından bütün müşteri yahut satın alan adaylarınıza Sanal Tur şeklinde gezdirerek rakipleriniz ile aranızda fark yaratın, sektördeki konumunuzu perçinleyin.

Tur Şirketlerine tanıtımınızı daha rahat yapın tesisinize ayrı bir prestij ve eşsiz bir imaj kazandırın.

Hedef müşterilerinize kendi alanınızdaki gelişimleri ve yenilikleri zahmetsizce tanıtın, hem değerli zamanınızdan hem de harcamalarınızdan tasarruf edin.

Uzaktaki müşterilerinizin rahatlıkla mekânınızı gezmelerini sağlayın, müşteri portföyünüzü genişletin müşterilerden gelecek arzu ve önerilerden de ilham alarak kendinizi yenileyin.

Hakikaten tesisinizi görerek ve beğenerek gelen gerçek müşteriyle tanışın; rezervasyonlarınız, satışlarınız daha hızlı ve basit olsun.

Ankara 360 Sanal Tur

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir